PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 800
ocen
5,7 10 1 41800
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

Polski patent na sukces: nakręcić szajs i wynając prawników ścigających "piratów" torrentowych.

ocenił(a) film na 7
missior

Ilu zostało złapanych.

missior

To byl k........ żywiec, nie spodziewałem się tego. Nie było mnie akurat w kraju, a tu wracam i się dowiaduje. Polska Piz..zicja ściga Piratów, nosz k....... nie mogę i za takie barachło.

missior

Niestety.

ocenił(a) film na 2
missior

Niestety masz rację. Ale to jest najgorsze ale to ze ktos sie naraza i sciaga ten szajs. Choc czy mozna w to wierzyc? Chwut reklamowy? Ten film moze podobac sie tylko ludziom pokroju Ferdka Kiepskiego. Choc i jego intelekt jest na wyzszym poziomie. Wrresniak albo jest prymitywem albo byl na niezlym haju krecac te szmire. 1.5 godz życia zmarnowane

szantymen

Wereśniak nieźle zaczynał, ale potem już coraz gorzej.

ocenił(a) film na 6
missior

Obejrzałem to guano na VOD i powiem wam że nie jest to gorsze od komedi amerykańskich - szczególnie typu kac vegas itp. Wiadomo oskara nie dostanie ale bardziej mi się to podobało niż "wkręceni" i dlatego dopiero teraz to obejrzałem. Fajnie się to oglądało polecam.

missior

Film dobry poprostu tu ludzie komentujacy wiekszosc z nich nuie ma gustu po co wy komentujecie . Zazdroscicie ze lepszego nei zrobice, a film ekstra godny hollywodu. Nie masz gustu i jak widzisz takze poczucia humoru

Jacek_Kowalski1_2

Część ludzi może nie mieć gustu, ale inna część po prostu go ma - bo wychowała się filmowo na DOBRYCH komediach.
Czego o tej powiedzieć się nie da - mimo najszczerszych chęci.

ocenił(a) film na 8
missior

Tylko jedno pytanie mi przychodzi do głowy: co ty bredzisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones