Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

mam swiadomośc, ze ta pani zostala niegdys uznana jako najseksowniejsza, poniewaz akurat byla na "topie", ale dlaczego? i dlaczego ona istnieje na polskiej arenie? błagam wytłumaczenie, bo umieram kiedy patrzę na jej twarz, na jej grę , na całą jej osobę. nie moge nadal zrozumiec, dlaczego Polska tak mylnie i dennie ocenia polskich aktorów, wzbija puste istotki na wyż .

emmarta

Rozważania na ten temat nie mają sensu ... Faktem jest , że ta Pani miała przeogromnego farta dostając rolę w M jak Miłość ... a następnie jak to bywa w polskim show biznesie banda obwiesi lubująca się w tasiemcach stwierdziła , że pani Cichochłopek jest zdolną i charyzmatyczną aktorką co otworzyło jej drzwi do kariery w prowadzeniu różnego rodzaju programów i występowania w nich ....to jest właśnie kariera ... przysłowiowe 5 minut ...

emmarta

Sam powiedziałeś, że była na "topie". Komuś dała i była na topie, niektóre dają d**y inne robią lache na kolanach i są na dole. Widocznie ktoś sobie zażyczył by ona dominowała.

skt84

A ja myślę, że po prostu była sobie zwykłą gwiazdeczką, ale miała okazje wystąpić w serialu, który był kochany przez miliony osób (niestety), przez co media wykorzystały jej sławę by na tym skorzystać osobiście. Wiedzieli, że pójdą za nią tłumy i ogłosili ją najlepszą, ludzie sie z tym zgodzili, bo akurat ją kochali, nie patrząc na to, ze jest brzydka i żałosna ;d
POLSKA

emmarta

Spokojnie spokojnie.. WRÓĆ! Takie coś to nie Polska, to właśnie moda z zachodnich mediów by kreować byle kogo za byle co. Zobacz taką paris hilton która jest nikim a zrobili z niej gwiazdę. To nie zaczęło się u nas to po prostu do nas doszło. Sami jesteśmy też sobie winni bo wierzymy i interesujemy się takimi badziewiami. Ja wolę internet jednak nie ustrzegłem się wiedzy o Paris czy Bieberze. A wy sami internauci to robicie. O Biebierze dowiedziałem się z demotywatorów. Polska? Phi! To jest wina ludzi którzy sami dowalają oliwy do ognia i przez zachodnie media.

skt84

Tak czy owak trzeba zauwazyc, ze polskie media kopiują pewne trenda mając swiadomośc, ze jest to opłacane. Gdyby nie to, nie bralibysmy jak najwięcej z g*owien zachodnich

emmarta

A najważniejsze żeby sobie powiedzieć ze "to mnie nie dotyczy" ale też zacząć działać. Ja np. korzystam niemal tylko z internetu, oglądam wiadomości czy teleekspress bo są dla mnie jakoś najbardziej wiarygodne. Sam wybieram co jest rzetelne i prawdziwe. Skoro są ludzie którzy wolą czepiać się takiej cichopek czy biebera to jednak znak, że się nimi interesują. Ja przyszedłem tutaj dać 1 tylko dlatego, że przez takich ludzi jak ona czy Mroczki inne pseudo-gwiazdy nie mam co oglądać w telewizji, zostaje mi kino, internet. Nie wiem po co się wszyscy tak "jarają"... Zobaczcie forum biebera! Ci ludzie są po prostu chorzy a koleś nawet nie był w Polsce. To się nazywa mieć nawalone do głowy. Zamiast przełączyć kanał założyli mu forum na filmwebie chociaż koleś nawet nie jest aktorem. Powalone dzieci neostrady...

skt84

Zgadzam się. To wygląda jak jakiś środek pomiędzy irytacją i gniewem na szajs a ignorancją i bezinteresownością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones