Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Oglądałam sporo polskich seriali, i jeśli porównać Cichopek z innymi amatorami, to wypada od nich o niebo lepiej. Wezmę dla przykladu serial Tancerze. Nie powiem, ci młodzi ludzie mieli wielki talent do tańca, ale gdy któreś z nich się odezwało, miałam ochotę krzyczeć. Odnoszę wrażenie, że większość osób na tym forum wyrobiła sobie negatywną opinię o Kasi jedynie dla tego, że nie ukończyła szkoły aktorskiej.

teenspirit

Tancerzy nie oglądałem więc się nie wypowiem. Jeśli jest tak jak mówisz to pokazuje jak bardzo, bardzo jest źle u nas kinematografią. Sprzeczałbym się, że cichopek wypada o niebo lepiej w porównaniu z innymi aktorami ( prosił bym o przyklady tych 'gorszych aktorów".)
A tak naprawdę ludzi w Cichochłopku denerwuje to, że takie totalne dno aktorskie pcha się wszędzie, dostaje za to bardzo dużo kasę. Na przyklad za prowadzenie JOŚ bylo to chyba, powtarzam chyba ok. kilkunastu tysięcy za jeden odcinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Normalny człowiek haruje ciężko za marne grosze, a u nas karierę robi coś co się nawet wysłowić nie może. Zwróć proszę uwagę na jej dykcję. A PRAWDZIWY aktor pracuję ciężko w teatrze i nie jest znany szerokiej publice, tylko kilku osobom. Patrząc na jej "grę aktorską" jestem ciekaw jak musiał wyglądać casting do MJM

dombro1602

Również uważam, że ta zółć jest absolutnie zbyteczna. Kasia nie jest wykształconą aktorką, ale jak na amatorkę nie radzi sobie źle- jest naturalna i wiarygodna. Nie uwazam zeby w jakimkolwiek stopniu odstwała od innych aktorów amatorów.
A to, ze media ją lubią i promują, a ona za swoją prace bierze taki czy inne pieniądze to już tylko szczescie dla niej.
Kasia jest piękną i sympatyczną kobietą więc dobrze prezentuje się przed kamerą. Jakby w Polsce nie bylo tego durnego zwyczaju zeby brac ludzi bez dyplomu aktora do filmow czy seriali, to nie byloby tych wszystkich obelg i narzekan.

karolajna11123

I przy okazji nie byłoby Cichopek na ekranie.

dombro1602

nie rozumiem tej goryczy i zazdrości, jestem ciekawa czy jak Tobie zaproponowaliby kilka tysięcy za odcinek to byś się nie zgodził bo stwierdziłbyś że przecież inni harują a Ty nie będziesz zbijał kokosów pffff .... brednie każdy by się zgodził. ( chyba że jakiś uczciwy samarytanin a takich w naszym kraju raczej praktycznie nie ma ). Jeżeli chodzi o aktorstwo to ona zupełnie mi nie przeszkadza jest naturalna i porównywalna do 60 % procent aktorek młodego pokolenia w Polsce, a jeżeli chodzi o gorsze aktorki to nawet daleko by nie szukać jej serialowa przyjaciółka Anna Mucha która skończyła najlepszą szkołę w Nowym Yorku a gra tak sztucznie i źle że podejrzewam że pierwsza lepsza dziewczyna z ulicy zagrałaby o niebo lepiej od niej bez prestiżowej amerykańskiej szkoły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones