Katarzyna Cichopek

3,9
1 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Cóż za chamska i przesycona ironią biografia. To się po prostu w głowie nie mieści, że
filmweb pozwolił sobie na umieszczenie tutaj takiego tekstu. Być może i ta pani nie ma
wielkiego talentu aktorskiego, ale to nie oznacza, że takie podejście jest dobre. To już lepiej
podać suche fakty, niżeli wprowadzać tu istną bezczelność.

majka2115

zgadzam się z Tobą w stu procentach

Immortal_Stasin

GRA FATALNIE..ale jest krocie takich aktorek..i tak zgadzam się chamstwo na całego ta biografia nie powinni..bez wzgladu na wszystko..

majka2115

a co o niej da sie powiedziec pozytywnego? leci tylko na kase ktory przeslonila jej oczy i nie tlumaczy nawet to ze ma do splaty ogromny kredyt.To taki chajzer w spodnicy ktory przyjmie byle co,zareklamuje nawet gow.. byle troche pieniazkow wpadlo

Lipiniorz25

Każdy ma prawo mieć własne zdanie. Sama za nią nie przepadam ,ale to nie zmienia faktu ,że biografia aktorki (nieważne czy złej czy dobrej) na takim portalu jak filmweb nie powinna być tak przesycona ironią. Lepiej byłoby napisać o niej 3 nieciekawe zdania niż wylewać jad. :/

siasiarzyna

Byc moze ale nic nie poradze ze jestem tak do niej uprzedzony bo jest zalosna w kazdym calu i tu nie chodzi tylko o aktorstwo

majka2115

Również jestem oburzona biografią. Ocenić aktorkę czy ironizować z niej można tutaj, w komentarzach. Myślałam, że filmweb jest bardziej rzeczowym źródłem. Pomyliłam się.
PS. Ostatnio zauważyłam również, że Paweł Małaszyński jako film, z którym najbardziej się kojarzy ma CIACHO... pozostawię to bez komentarza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones