Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Nie rozumiem dlaczego tak jej nie lubicie. Co ona wam takiego zrobiła? Co Wam przeszkadza, że układa sobie życie, że dobrze zarabia na reklamach itd.? Był czas kiedy wszyscy ją uwielbiali, a potem wszyscy nagle ją znienawidzili, dlaczego? Co się takiego wydarzyło? Ja Wam odpowiem. Nic. Ludzie się znudzili nią, bo wszędzie ją widzieli, a to przez to że na początku się Wam podobała. Zaraz pewnie będziecie wypisywać na mnie przykre określenia, no ale trudno. Nie zmienię świata, ale chociaż mogę mieć czyste sumienie. : ]

Ruby_Angel

Yhyp? "Czyste sumienie"? O czym Ty mówisz?

Ruby_Angel

Ona jest słabą aktorką i ktoś kto interesuje się trochę bardziej niż przeciętnie filmami zauważy to. Poza tym ludzi denerwuje to, że jest wszechobecna w showbiznesie (programy telewizyjne, okładki gazet) kiedy nie jest nawet z zawodu aktorką i właściwie nie ma żadnego dorobku filmowego. A w tym samym czasie masa młodych aktorów po ciężkich studiach grywa ogony w teatrze albo w ogóle nie ma pracy. Dla mnie to jest kompletny absurd i dziwię się ludziom, że popierają taką sytuację (chociaż jak widać nie do końca biorąc pod uwagę jej ocenę na FW)

"Był czas kiedy wszyscy ją uwielbiali" - Mówcie za siebie. Ja nigdy jej nie uwielbiałem.

Reven_4

Zgadzam się, nie błyszczy talentem, ale miło się na nią patrzy. Nie jest aż taka tragiczna. A czy ktoś mówił, że życie jest sprawiedliwe? Nie. Wiele ludzi pracuje na sukces, którego nie osiągają, bo pojawiają się osoby które radzą sobie lepiej i w życiu i w show biznesie.
Bo jesteś mężczyzną. To raczej kobiety są zmienne.

Ruby_Angel

"A czy ktoś mówił, że życie jest sprawiedliwe? Nie. Wiele ludzi pracuje na sukces, którego nie osiągają, bo pojawiają się osoby które radzą sobie lepiej i w życiu i w show biznesie" - Na pewno tak jest i życie nie jest sprawiedliwe, ale czy to dobrze ? To, że tak jest to jeszcze nie znaczy, że trzeba popierać taką sytuację i pochwalać Cichopek, kiedy tak naprawdę jej miejsce jest w poradni psychologicznej (z racji jej wykształcenia), a nie na ekranie telewizora. Powiedz mi sama, czy do prowadzenia koncertu noworocznego nie było bardziej profesjonalnych, doświadczonych i co najmniej równie sympatycznych osób ? Polsat moim zdaniem nie zyskuje takimi posunięciami. Nawet nie chodzi o to, że ja ją jakoś specjalnie nie lubię, ale kiedy ją ciągle oglądam to takie refleksje same mi przychodzą na myśl.

Reven_4

A w tym samym czasie masa młodych aktorów po ciężkich studiach grywa ogony w teatrze albo w ogóle nie ma pracy. Dla mnie to jest kompletny absurd i dziwię się ludziom, że popierają taką sytuację.

I akurat do Cichopek się o to przyczepiłeś? 80% ,,aktorów'' których widzisz w tv, to ludzie nie wykształceni aktorsko, w zasadzie teraz nie ma aktorów w tv po szkołach tylko właśnie takich jak Kasia, którzy przypadkiem trafili do telewizji. Poza tym to że masz szkołe aktorską nie gwarantuje że będziesz rewelacyjnym aktorem, np. taka Koroniewska która rzekomo skończyła szkolę teatralną a nic nie potrafi, wole o stokroć Cichopek niż ją. Tak więc reguły nie ma.
Co masz do ludzi że popierają taką sytuacje? Nie rozumiem? Mają ją zabić za to że dziewczyna zarabia uczciwie, jakby poszła pod latarnie też byście ją besztali!! Ludzie, trochę pokory!!!

Ruby_Angel

ja nie mam nic do cichopek.a na okładkach gazet to niby kto ma być?nie mamy takiego showbiznesu jak w stanach :/ dajcie jej spokój

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones