Katarzyna Cichopek

3,9
1 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Obłudna katoliczka Cichopek

użytkownik usunięty

To trochę stare niusy,ale dużo mówiące o niej jako człowieku. Powołującą się na katolickie wartości psycholożka z wykształcenia i celebrytka z zawodu Cichopek ostatnio zdradziła męża i wdała się w romans z żonatym Kurzajewskim.Pojechali do Jerozolimy uczcić zniszczenie swoich długoletnich małżeństw i jej 40 urodziny.Klęczała tam pod krzyżem,całą relację zamieściła w social mediach,cytat z jej posta "Biblijne "40 dni" to symboliczny okres kłopotów i trudności. Moją czterdziestkę postanowiłam spędzić właśnie w Ziemi Świętej, w Jerozolimie, by dziękować za czas trudów i kłopotów, za miłość najbliższych i Wasze wsparcie oraz prosząc o naukę i błogosławieństwa na dalsze życie jako kobieta, córka i matka" xD Żałosna hipokrytka.Nawiazujac do jej wypowiedzi, daje fatalny przykład jako żona,matka,katoliczka i osoba publiczna.Nigdy jej nie lubiłam,widać,że to typ psychopatki dążącej do celu po trupach, i to z uśmiechem na przaśnej gębie. Pod tym jej nieszczerym uśmiechem czai się pogarda do innych kobiet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones