Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Od 20 lat nie napisałam żadnego komentarza. Oglądnęłam pyt. Na śniadanie dziś z Kasią Cichopek. Jest wg mnie najlepsza prezenterka, żadna A. Woźniak S, żadna Nowakowska, żadna Krupińska, a nawet Drzyzga mnie nie przekonują, każda z wymienionych szuka aby być oryginalna w rozmowach, a wg mnie Kasia Cichopek jest autentycznie zainteresowana gościem. Jak dla mnie jedyna, jestem za nią bardzo!

joan_Na_filmweb

Dodam, że po raz pierwszy z przyjemnoscia oglądałam taki poranny program, nie drażniły mnie przerywane dialogi innych prezenterek, silących się na oryginalność, a nie skupiających się na gościach, kurde, chyba zacznę oglądać pyt. Na śniadanie z K. C.

joan_Na_filmweb

Dodam, że po raz pierwszy oglądałam z przyjemnością taki poranny program, bez przerywania wypowiedzi, bez wciskania się innych prezenterek silących się na oryginalność, a nie skupiajacych się na gościach, chyba zacznę oglądać pyt. Na sniad ale z KC

joan_Na_filmweb

Już nie poprowadzi tego programu, skończyły się dobre czasy ..zwolnili ją

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones