Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Założyłam tego posta, z tego powodu, że dzisiaj miałam przyjemność poznać Kasię Cichopek na żywo, uścisnąć z nią dłoń i zamienić parę słów. Nie chcę wyrażać się na temat jej zdolności aktorskich itd., ponieważ nie jestem żadnym ekspertem w tej dziedzinie, ale chciałam powiedzieć, że wywarła na mnie bardzo, ale to bardzo pozytywne wrażenie. Była niezwykle miła, w stosunku do każdej osoby, nikomu nie odmówiła zdjęcia, autografu itd.. Wstyd mi za posta, którego założyłam parę miesięcy temu, w którym źle się o niej wyraziłam. Wprawdzie nie były to żadne świństwa itd., ale napisałam. Kasia Cichopek jest dobrym człowiekiem i uważam, że nie powinno się jej tak obrażać, żaden człowiek na to nie zasługuje. Kiedy ją poznałam, a potem przypomniałam sobie o tym poście, miałam wyrzuty sumienia, dlatego powstał kolejny- w którym chcę powiedzieć: przepraszam.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Mashala

Powiem tylko tyle, że jesteś obrzydliwy/a . Skoro sądzisz inaczej ode mnie ,to po co się w ogóle odzywałeś/a. Nie ważne czy Kasia Cichopek, rzeczywiście jest taka jaka jest, czy tylko udaje. Jest to moje osobiste zdanie na ten temat i kultura uczy tego, aby to szanować. Rozumiem, że możesz się nie zgadzać, ale mogłeś/a wyrazić to innymi słowami. To tyle co mam do powiedzenia na temat twojej wypowiedzi.

Popieram Cię Malwka.

Nie lubię Kasi Cichopek ale chamstwu mówię nie ! Malwka masz szacun za to, że umiałaś przeprosić. To się naprawdę rzadko zdarza..

cichopek jest sztuczna więc wiadomo ,że była miła bo były kamery ale poza kamerami uśmieszek schodzi miałam okazje z tą panią pracowac

kolejny tomasz stał sie wierny.

dobra robota, Kasia!

użytkownik usunięty
Lance_Vance

Po co w ogóle ta ironia? Jak uważasz inaczej i masz zamiar obrażać to lepiej w ogóle nic nie pisz;/

Po prostu ciesze sie, że nawróciłaś sie na Kasie.

Kochanej Kasi zawdzięczamy wiele!

użytkownik usunięty
Lance_Vance

Nadal ironia...
Brak słów

to zdobądź sie na wyrazy, nie?

ayo, do Kaśki nic nie mam. Jesteśmy na forum(?) - sama sie tutaj naraziłaś na takie wpisy. Trudno było ominąć mi ten temat. rozrywkowy ish.

użytkownik usunięty
Lance_Vance

;] tak jak paczi88 chamstwu mówię nie

wybacz, Kasik póki co nie zstąpił do mnie i nie wskazał mnie palcem z kamiennym wyrazem twarzy, by mnie odchamić. : )

użytkownik usunięty
Lance_Vance

Oczywiście, że kochanej Kasi zawdzięczamy wiele, np. wiemy jak wychowywać swoje dzieci :), wiemy też jak wygląda prawdziwe życie, dzięki wspaniałemu serialowi, w którym gra :)

użytkownik usunięty

Obawiam się, że Cichopek jest czy nie jest dobrym człowiekiem to na pawno dba o publicity. Więc nie ma za co przepraszać.

Musi być miła, z kasą u niej krucho to co ma biedna robić. Ty jakbyś miała tyle kredytów do spłacania to też byś miła dla każdego.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Przecież nie jest tak głupia by być niemiłą dla garstki fanów. Ja myślę, że jest nudną osobą i żadną aktorką, ale nie przeszkadza mi tak jak na przykład Mucha, która robi z siebie wielką gwiazdę. Ale miło, że się przyznałaś i napisałaś prawdę.

użytkownik usunięty
HeatherSweet

Na takim gównie jak nasz siołbiznes to nawet mucha błyszczy.

Ale na stronie filmweba nie oceniamy osobowości tylko to, jak dany aktor/aktorka gra..
Co to kogo tu obchodzi czy Kasia C jest dobrym i miłym człowiekiem czy nie.. :D

nie na temat, nie interesuje tu nikogo czy jest miła itdd... tu rozmawiamy o umiejętnościach i warsztacie aktorskim.
Z takimi przemysleniami przerzuc się na portal plotkarski o Kasi Cichopek

Ciekawe czy tam gdzie ją spotkałaś była za darmo ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones