Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Pani Cichopek jest ładną dziewczyną niczym się specjalnie nie wyróżniającą w tym aspekcie. Czyli taka typowa polka -szara myszka o wzroście 160 cm. Ma dużo wdzięku, ciepła tego także nie da się zanegować. W serialu gra po prostu siebie. Wszystko było by ok gdyby nie fakt że wlaśnie tak scharakteryzowana osoba jest gwiazdą polskiego show biznesu a nawet małego ekranu. W zasadzie jest nr 1 wśród kobiet. To bardzo znamienne ,wiele ciekawych wniosków można by wysunąć w kontekście oceniania kondycji polskiego kina ,poziomu artystycznego zarówno filmów jak i gustu polskiego widza. Ja nie tyle co szczekam na Cichopek dlatego że jest jej dużo w tv , ja najzwyklej jestem ZAŁAMANY i użalam się każdego dnia.

Wielki_ted

Znak naszych czasow ? Zgodze sie, tyle ze jest dowodem na to, ze kompletne dno mozna ladnie ubrac i wcisnac ciemnemu ludowi, a ten bedzie sie slinil z zachwytu. Znak kretynskich czasow ! Pierwsza strona szmatlawego brukowca sprzed kilkunastu tygodni - kryzys sie zaczyna, ludzie traca prace i sie martwia a na pierwszej stronie (calej), wielkimi literami - "Sensacja roku ! Katrzyna Cichopek w ciazy !" (cytuje dokladnie tak jak bylo). Zrobili gwaizde tv z czlowieka, ktory nie ma talentu za grosz, a prawdziwym aktorom czy nawet prezenterom moze co najwyzej lizac buty. Swiat schodzi na psy, a to jest wlasnie "znak naszych czasow".

Wielki_ted

no nie jestem tego taka pewna czy ma 160, "widzialam" ja w galerii we wrocku, tj ledwo co dostrzeglam, gdyz jej wzrost byl nizszy niz przecietna, poza tym wygladala jak kulka. nic dodac nic ująć istna piłeczka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones