Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

o jej talencie aktorskim niestety nie moge sie wypowiedzieć ,gdyż obejrzałam z nia jeden serial w którym niestety gra kiepsko ( nieciekawą role ma) ale jako osoba wydaje mi sie miła,inteligentna i co najważniejsze nie robi z siebie bóg wie jakiej "gwiazdy" w dodatku jest bardzo ladna:)

cocoatea

To, czy jest miła i inteligentna to nie wiem. Nie znam jej w ogóle. Choć podejrzewam, że się mylisz. Ta kobieta ma straszne parcie na szkło, a to oznacza, że na pewno nie należy do osób miłych. Inteligentna chyba też nie jest. Wystarczy obejrzeć program "Jak oni śpiewają" oraz "tylko nas dwoje" oraz to, że napisała książkę o tym jak być "sexy mamą" (padam ze śmiechu). Ładna też nie jest. Jest mała, pulchna i ma żółte zęby. Nic dziwnego, że ma ksywę "PYZA". Sądząc po tym, że napisała książkę o tym, o czym nie ma pojęcia, to już świadczy o gwiazdorzeniu i tym, że ma za duże mniemanie o sobie. Zgadzam się z tobą, że żadna z niej aktorka, gra fatalnie, talent aktorski to chyba ja mam lepszy. Zresztą ona z wykształcenia jest... psychologiem.
Taka jest szczera prawda o niej.
Pzdr.

Sebosmen

jest ładna tylko w piersiach :-)
a o inteligencji się nie wypowiadam


hahaha,dobre;-d

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones