Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

pierwszy to taki że sprzedaje siebie i swoje życie prywatne. wpuszcza wszystkich z buciorami jeśli mają jej czym zapłacić. kiedyś w wywiadzie powiedziała że uczucie jej i Hakiela zrodziło się na oczach widzów dlatego teraz winna jest im takie ckliwe opowiastki. Niezłe sobie znalazła wytlumaczenie na zwyczajne parcie na szkło... jak dla mnie takie sprzedawanie siebie to zwyczajny ekshibicjonizm. a drugi powod dlaczego jej nie lubie to taki że jest slodka do granic. nawet jak ma co smutnego do opowiedzenia to robi to w taki sposob ze mozna zwrocic.

cykutia

niech sobie te swoje ciekawostki wsadzi głęboko w dupe. jezu jaka ona jest szkaradna.

FisherN

jeszcze jedno. Cichopek twierdzi że ludzie nie lubią jej bo jej zazdroszczą. Cóż za zarozumialstwo... ludzie jej nie lubią bo wszędzie się pcha i za kase wszystko zrobi. jej natretne wszedobylstwo i marna konferansjerka woła o pomoste do nieba, Niech zacznie brać przykład z Bosaka, ktory juz dawno opuscil marne M jak milosc, ale Kaska tego nie zrobi. Wiadomo - pieniązki, jak narazie to jest jej stałe i najpewniejsze zrodlo utrzymania, a ambicje Kasiunia ma gdzies...

cykutia

Zgodzę się z Wami w 100%. Filmografię to ma taką że pożal się Boże. Tak się chwaliła u Wojewódzkiego że zagra w jakimś dobrym filmie a tutaj jak narazie miernie to wygląda. Jak Kuba jej pwiedział że jest uważana za słabą aktorkę to oczywiście zadrwiła "Nie czytałam. A co to - z pudelka?" Nawet aktorzy wysokiej klasy potrafią przyjmować słowa karytyki a ona nie potrafi. Jak dla mnie ta dziewczyna jest przerostem formy nad treścią. Całe jej uwielbienie jest egzaltacją i jednocześnie żałosnym poziomem gustu i wychwytywania talentów w Polsce. Wystarczy zagrać w jakimż załosnym serialiku i już się jest gwiazdą. Żenuaaaa. Zanim weszła do świata show biznesu nikt jej na to nie przygotował, że udziela się wywiadu niektórym gazetom, że nawet jeśli nie ma się co sprzedawać (tak jak w jej przypadku) to trzeba to robić z taktem i umiarem. A taka słodka Cichopek nikomu nie odmówi. Daję jej kilka lat i ludzie o niej zapomną, znajda sobie nowe obiekty do uwielbienia. Tak kończą "pseudogawiazdki". Chyba już ten Hakiel jest większą gwiazdą od niej, ma przynajmniej jakieś osiągnięcia w tańcu.

sylwunia_77

Dokładnie. Ona chyba nawet nie wie co to samokrytyka. Kiedyś stwierdziła że osiągnęła sukces a ci którzy temu przeczą są po prostu zazdrośni. Ale sukces w czym? w beznadziejnej operze mydlanej? bo znana jest tylko z chałturzenia i dennego serialiku.

cykutia

Nie lubiłam tej Kobiety od samego początku. Mimo, że M jak Miłość oglądałam tylko czasami i to jednym okiem mianowicie, kiedy mamusia moja kochana włączała ten jakże przełomowy dla aktorki serial.

Chcąć wypowiedzieć się na jej temat skorzystam właśnie z tego tematu, ponieważ jego autor jest bardzo podobnego zdania jak ja. Warto też dodać, iż jako showmenka i tancerka niewiem może i jest dobra ale to jest portal filmowy... a więc, ta PAni nie traktuje aktoratwa poważnie, zasmakowała trochę sławy i tylko to się dla niej liczy. gdyby wzieła się za siebie mogłaby poprawić swój wizerunek, jednak Ona woli żyć na pudelku... i tylko stad jak na razie o niej słysze, (i z innych plotkarskich źródeł)
Dżisis kolejna komercyjna Pani, która może lepiej gdyb definityywnie skończyła z aktorstwem, a zajęła tym co umie. Jak już wspmniano to chyba niemożliwe.
Nie lubię jej i tyle, jako aktorki (i jako showmenki ale to już mniejsza o to)
Zycze pani troszkę pokory, a mimo wszystko powodzenia, i aby nie zachłysła się Pani swoją sławą, bo nie wierzę że utrudnia ona Pani życie.

Justencja

jest w ciąży, gratuluje stanu błogosławionego i życze zdrowego dzidziusia, mam wielką nadzieje ze przez okres macierzyństwa da wszystkim odpocząć od swojej osoby. oby!

Justencja

święte słowa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sliniak13

ale z tym macierzyństwem to nietrafione, niestety nie da odpocząć bo już przygottowuje swoją wyczerpującą książke. cichop jak zwykle na wszytskim chce zarobić :P za niedługo zacznie wyprzedawać swoje zużyte podpaski hehehe.

cykutia

wszyscy moi przedmówcy mają 100% racji, ale tak się zastanawiam czy jest druga taka osoba na filmwebie, która nie miałaby żadnej pozytywnej noty ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones