Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

takie jest moje zdanie... teraz w tańcu z gwiazdami jest świetna, a w aktorstwie sprawdza się kiepsko... powinna zacząć się uczyć tańczyć zawodowo, bo świetnie jej idzie... ale na to już chyba trochę za późno...

Vitani_2

wczoraj zatańczyła cudownie..Prawda, zdecydowanie lepiej wychodzi jej taniec..A aktorstwo..? Może dlatego, że gra mdłą Kinge w jakimś głupim serialiku - może gdyby zmieniła rolę inaczej sporzelibyśmy na jej talent aktorski ?!

Vitani_2

Tak tańczy przecudownie...Ale gra też suuuper :))))) Jako Kinga też jest fajna a jej rólka w "Dziki" też była supcio :] :*

Vitani_2

Uczyć tańczyć zawodowo w wieku 23 lat? Była by pierwsza na świecie. ;))) To się zaczyna w przedszkolu, słoneczko... ;))

Ale fakt, że jest świetna. 19 listopada mnie zabiła swoim występem.

A co do oceny jej roli - niebardzo jest o czym mówić, póki gra to co gra. Poczekajmy, może będzie jakiś dobry film i wtedy zobaczymy...

KROPKA

Kasia tańczy poprostu cudownie...
Co do jej gry aktorskie, to za bardzo nie ma się gdzie popisać, ale jako Kinga tez jest świetna. Może gdyby sprubowala wystąpić w jakiejs poważniejszej roli, pokazałaby na co ją stać :D

Krywolcia

Spróbować to ona by pewnie spróbowała, niestety nie ma propozycji. A szkoda. Jestem ciekawa jej gry w czymś poważnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones