Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

prototyp dziewki którą pokochały miliony z "wodogłowiem"

brawo! lepiej tego nie można było ująć! pozdrawiam

hehe wiejski wygląd ale oc to zna wiejski , sloma jej z żębow wystaje dziwne osądy...

popieram :D opis jest zaje***** !. Dodam jeszcze to co na pisałam w poprzednim temacie - 160 wzrostu w kapeluszu i na koturnach, uda kwoki i figura morsa - polska tancerka. hahahahahaha :D

Ludzie, dajcie już spokój, jad z was tryska jak z wyciskanej pomarańczy. Nie lubicie jej, to napiszcie, że nie lubicie, a nie obrażacie i ją i wszystkich naokoło, pewnie żeby podnieść swoją samoocenę.

Lucynka_3

Ty zapewne aby podnieść sobie samoocenę wszystkim wciskasz że chcą usilnie ją sobie podwyzszać... Każdy ma prawo powiedzieć wszystko co myśli na temat kogoś/czegoś i (nawet) żadne rządy tego nie zmienią ponieważ jest to jedno z elementarnych praw człowieka a komentarz w stylu "nie lubie jej" jak widać nie oddaje w pełni emocji związanych z tą "arcywspaniałą" osobą jaką jest K.C.

mistczNINJA

Mój poziom samooceny jest na wystarczającym poziomie, że tak to ujmę.
Jeśli wy oddajecie swoje emocje komentarzami typu: "wiejski wygląd" czy wyśmiewanie się ze "160cm wzrostu" to co to są za argumenty?? Poniżacie ludzi ze wsi, ludzi niskich itp.
Poza tym, niektóre komentarze są żenujące, a nie śmieszne. A te wasze emocje są tak silne, jakby K. C. wymordowała wam połowę rodziny.

Lucynka_3

Jaki to jest "typ wiejski" ludzie co z wami !?
A typ miejski też istnieje ?

Psyhe

Chodzi o stereotyp... nie jestem człowiekiem z rodzaju pseudo-inteligentów aby rozpisywać się o konstrukcji twarzy czy o siatce złotego podziału , dlatego napisałem "wiejska uroda" pajoł? czy dalej nie pasuje?

mistczNINJA

BTW przepraszam ale zamiast pisać "nie jestem" chciałem napisać "autor tematu nie jest" brr kwestia przyzwyczajenia , ale rozumny człowiek chyba zrozumie to bez tłumaczenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones