PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 436
ocen
6,0 10 1 16436
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Piotr VS Piotr NEW

ocenił(a) serial na 8

nie mam pretensji do producentów o to że zatrudnili Gabriela po tym jak sam zrezygnował
Sebastian który w moim przekonaniu był idealny jako Piotr. Problem polega na tym że zmienili tą
postać o 180 stopni przez co strasznie to raziło. Sezon 3 nie był wcale taki najgorszy ale właśnie
zmiana charakteru głównego bohatera najbardziej w nim razi. Totalnie nie rozumiem tej decyzji, być
może Gabriel wcale by tak źle nie wypadł gdyby miał zagrać takiego Piotra jaki był nam
przedstawiony od samego początku. Prawda jest taka że spieprzyli to totalnie. Szkoda jednak że
nie pozwolono dokończyć tego serialu bo dla mnie był kapitalny.

ocenił(a) serial na 8
Sawyerr

Dokładnie! Jestem w trakcie 3 sezony i strasznie mnie denerwuje zachowanie Piotra. Wcześniej bardzo lubiłam tą postać.

Sawyerr

a dlaczego w ogóle nie pozwolona dokończyć serialu ?

ocenił(a) serial na 8
aaaniaaa123

ponieważ słupki oglądalności spadły, a ponad 1mln ludzi którzy ten serial wciąż oglądami zostali kompletnie olani... :|

Sawyerr

bezsensu :(

ocenił(a) serial na 7
aaaniaaa123

nie bezsens TVP identycznie bylo z gliną 1 sezon oglądało 4.2 mln w pn o 20:00 drugi sezon dali po tancu z gwiazdami o 22:40 w środe i oglądalnośc była 2.4 mln ale to za mało dla TVP bo tylko liczy się oglądalność Downów Szczescia i M jak Sraczki.

Sawyerr

Nie byłby nawet taki zły? Proponuje obejrzeć odcinek 30-sty. Ja oglądałam go dzisiaj. Scena gdy Marta rozmawia z Piotrem po powrocie ze szpitala. Jego gra aktorska to dno i nawet gdyby pozostał pierwotnym Piotrem zagrałby to na poziomie "aktorów" z Trudnych Spraw.

ocenił(a) serial na 8
katherine8

Może faktycznie masz racje. :). Tak to jest jak się zatrudnia amatora-tancerza (którym jest naprawdę dobrym) zamiast aktora. :)

Sawyerr

No niestety coś za coś, tak jest gdy robi się film o tancerzach, piosenkarzach, etc. Nie łatwo znaleźć kogoś kto umie i grać i tańczyć,a widocznie mieli na to mało czasu skoro wybór padł na Piotrowskiego. Dużo lepiej radzą sobie Czaja, Lesz czy Czarnecki.

Sawyerr

zmiana piotra spowodowała kompletny chaos w serialu, po pierwsze koleś kompletnie nie umie grać, jak drewno, nie umie wyrażać uczuć, już ja bym lepiej zagrała,tamten piotr był taki naturalny, prosty - uwierzyłam tej postaci, a nowy piotruś tunele w uszach, lans co chwila nowe buty a jeszcze pare odcinków temu było,że nie stać go na nawet jedną pare !
po drugie uczucia sylwi i doroty jakby odrazu się odmieniły co do piotra, zero wątków piotra z obiema dziewczynami,
to tak jakby kompletnie oczyścić wszystkich aktorów z pamięci co do piotra i wstawić na jej miejsce kompletnie inną postać.

PORAŻKA, PO-RAŻ-KA !

ocenił(a) serial na 8
KonikiPony

Ja przez zamianę Piotra nie potrafie dłużej oglądać tego serialu. Niestety ale zakończyłam swoją przygodę z tym cudnym serialem na 2 sezonie, ponieważ stwierdziłam, że nie chcę psuć sobie moich wyobrażeń co do postaci Piotra... Wizerunek Sebastiana zawsze kojarzył mi się z postacią Piotra, nawet kiedy byłam dzieckiem i ogladalam ten serial to w swoich wspomnieniach o nim widziałam tylko twarz statego Piotra i cóż.... Nie chce sobie psuć tych wspomnień i tego sentymentu który czuję do jego postaci.I ogromnie żałuję, że nie zakończyli tego serialu w momencie kiedy "tancerze" skończą 3 rok szkoły i wszystkie wątki będą rozwiązane.

KonikiPony

Dokładnie...
Dziwią się że oglądalność zmalała?
Jak taki kretyn wszedł na miejsce Piotra...
Tak to razi że aż się rzygać chce.

ocenił(a) serial na 7
Sawyerr

To prawda, to była najgorsza krzywda dla tego serialu. Czekałam też na kontynuację wątku Piotra i Sylwii, myślałam że to będzie główny punkt zaczepienia w 3 sezonie a tu kicha...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones