PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 439
ocen
6,0 10 1 16439
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Z kim na końcu jest Piotr?

użytkownik usunięty

Nie oglądałam ostatniej serii bo zaczeło mnie to nudzić i wkurzać a nie wiem z kim na końcu jest Piotr. Będę wdzięczna jeśli ktoś mi odpowie.

użytkownik usunięty

Z Dorotą, chyba. Nie jestem pewna w 100%, ale wydaje mi się, że z nią.

Nie jest z żadną, zostaje sam. W ostatnim odcinku 3 sezonu zrywa z Martą i podchodzi po spektaklu z szampanem do Doroty i mówi jej, ze rozstał się z Martą, ale rozmowę przerywa im Miron. Pod koniec odcinka Piotrek siedzi na dachu, pali papierosa, a w tle jest pokazywane o czym myśli, a myślał najpierw o Dorocie, później o Sylwii i na końcu o Marcie. Pewnie gdyby został nakręcony 4 sezon jakoś by tą historie skończyli, a tak to dupa blada, tyle fajnych wątków nie skończonych. Myślę, że oni planowali nakręcić 4 sezon i dlatego tak ciekawie skończył się 3, tak naprawdę bez żadnego rozstrzygnięcia i sensownego zakończenia tego serialu. Bardzo nad tym ubolewam, ale niestety jakiś kretyn na to nie pozwolił:( a co do wątku Piotra to zgadzam się z innymi tematami dyskusji na jego temat, że w 3 sezonie beznadziejnie zmienili ta postać. Do samego nowego aktora idzie się przyzwyczaić, gdyby nie zmienili postaci Piotrka z wrażliwca na cwaniaka i uważam, że przez ta zmianę serial stracił na oglądalności:(

ocenił(a) serial na 9
agul87

Masz racje - zmiana postaci tak nie boli, ale zmiana charakteru to jakaś niedorzeczność. Lubliłem ten serial i z nadzieją czekałem na IV serię, a tu nic. Na wiki piszą, że to z powodu niskiej oglądalności. Można łatwo przeanalizować, jak pod koniec II serii oglądalność stopniowo wzrastała osylując w okolicach 2,5 mln, niestety z nadejściem III serii słupki poszly w dół do poziomu ok 1,5 mln.

pawel45

Ludzie, nie chce zakladac nowego tematu, a mam pytanie- w ktorym odcinku byla lesbijska scena Glinki z ta druga?;>

ocenił(a) serial na 9
Versatile_Nat

"Faceci to świnie"- 8 odcinek 3 sezonu. To powinien byc ten.

pawel45

dzieki wielkie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones