PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 436
ocen
6,0 10 1 16436
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

szkoda że tego serialu już nie ma oglądałam go ze względu na Panią Walach, Pana Dorocińskiego, Panią Niemirską którą rzadko widać na ekranie, i Pana Michałowskiego.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

dokładnie, też żałuję. Akurat bardzo lubiłam ten serial. Może i dużo odbiegał od rzeczywistości ale był inny niż wszystkie i przyjemnie się go oglądało. Po drugie też właśnie bardzo lubiłam Panią Walach i Pana Dorocińskiego, ich wątek był bardzo fajny.

a co nie lubisz już Walach i Dorocińskiego jak nie ma tancerzy ? Ja tam Walach lubię od czasów gdy zaczęła grać w pensjonacie pod różą , a Dorocińskiego to tak sobie lubię.

użytkownik usunięty
kinomanka_13

? czemu niby tak ? Oczywiście, że dalej lubię jeszcze przed serialem ich lubiłam :) Chodzi właśnie o to, że lubię ich i dlatego m.in serial mi się podobał.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_13

Dla mnie też wielka szkoda, że przerwali serial, także oglądałam z zaciekawienim :P

użytkownik usunięty
kindzia160294

Pilnie poszukuję tytułu piosenki z odcinka 6 w którym był casting do musicalu Grease. Piosenka nie pochodzi z tego musicalu , bo sprawdzałem. Zna ktoś tytuł tej piosenki ??

kinomanka_13

ah jakże dziwne zakończenie tych tancerzy było...
czuć spory niedosyt, trochę bezsens zakończenia historii.
jedynie sensownie zakończony wątek Bernarda, który przewidział na oczy jaka jest jego żona...
można by rzec,że trochę mało pomyślne i mało szczęśliwe zakończenie było dla tych postaci...

kinomanka_13

a no szkoda też go lubiłam i dobrze się zapowiadał niestety po zmianie aktora "Piotrka" już było dziwnie

Kasmilla

Też lubiłam ten serial i szkoda, że go przerwali.

ocenił(a) serial na 5
kinomanka_13

Szkoda, bo film miał potencjał, a okazał się nierówny i niespójny. Może gdyby był krótszy, udałoby się uniknąć tych wad.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones