PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593022}
3,1 2 229
ocen
3,1 10 1 2229

SkarLans
powrót do forum filmu SkarLans

Obejrzałem całość i co moge powiedzieć słabo ,taka sobie komedia nic specjalnego poniżej oczekiwań .Większość filmu wieje nudą i jest tekst za tekstem jakiś wulgaryzm typu kur.... tak więc główną postacią tam jest Jędker Realista który powala swoją denną grą .Aż żal patrzeć w niektórych momentach na te tanie burdelowe dziunie zrobione na gębie na solarce i jakieś tapeciary ;/ Nawet Cichopek tam zniszczyli i zrobili z niej jakąś tanią laskę co klnie xd Co tam dobrego jest to nawet Gracjana Roztockiego tam dali na minute to była dopiero tandeta .Albo ta scena z Miśkiem Koterskim też się nie postarał nic specjalnego oprócz przeklinania .Co tam jeszcze jest to denna scena z Rafałem Mroczkiem który też się nie postarał .Bardzo słabo ja bym dał jedynie 3 bo więcej nie można dać .Teksty bazują jedynie na wulgaryzmach a laski dyskotekowe zrobione na burdelowe lachony nie ratują tej produkcji .Tak więc jedynie może ze dwie sceny były w miare zabawne ale nie całkowicie tylko w miare . O takich postaciach jak Red nawet szkoda się wypowiadać bo aż żal było patrzeć na te sceny .Jedynie scena z Ibiszem i Ruktowskim była jako tako i z Wiktorem Zborowskim a tak to było słabo ;/....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones