PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=728477}
5,7 41 813
ocen
5,7 10 1 41813
3,2 5
ocen krytyków
Wkręceni 2
powrót do forum filmu Wkręceni 2

przeciez to fikcja, nikt normalny nie da sie nabrać że ten shit zasługuje na taka ocenę.
Postarajcie się bardziej
pzdr

Porter_5

Ta, ja dostałem 10000 € w gotówce,
To co tobie się nie podoba ,może podobać się innym. Pozdrawiam

towys

pierdzielisz głupoty. to tak jakbyś powiedział ze lubisz biede smród i ubustwo...

Porter_5

moje życie , moje zdanie :) nie jeden biedny i ubogi mądrzejszy od szkolonego :)

towys

to racja co nie zmienia faktu ze ten film zasługuje na ocene 3.0

Porter_5

...wg Ciebie

xatt1975

wg nas

Porter_5

wyrażasz się o sobie w "plurale maiestaticum"?

ocenił(a) film na 7
Porter_5

jak rozumiem twoja prawda jest najtwojsza? ;P

sobanek

dokładnie!

ocenił(a) film na 8
towys

Zgadzam się w 100% z towys

ocenił(a) film na 3
towys

TAK JA TEŻ SIĘ ZGADZAM Z TWOYS FILM JEST TYPOWO DLA ,,INNYCH" BO DLA NORMALNYCH TO ZASŁUGUJE NA MAX 3.0.
JEŻELI KTOŚ OCENIA TO NA 8.0 TO DLA KAC WAWA NA PEWNO DAŁ 7.0.
OBIE SUPER KOMEDIE DLA ,,INNYCH"

Porter_5

Filmu nie widziałem, więc się nie wypowiem. Pierwsza część mi się podobał, a co kont to widać, że są fałszywe. Albo są złożone przed tygodniem, albo ich użytkownicy mają ocenione góra dwa filmy, w tym jeden oczywiście 10/10. Ale cóż, ci klakierzy zniknął niedługo w potoku innych ocen.

Zathar

Znikną, znikną, ale swoje zadanie zrobią.
Nawet mój brat, skądinąd inteligentny facet, niedawno wpieprzył się na jakiś film bo "nie miał czasu poczytać opinii i tak tylko szybko rzucił okiem na komentarze" :)
I takie ich zadanie, robić pozór, że film nie jest zły, jest nawet świetny tylko część ludzi to smutasy i źle go oceniają.

ocenił(a) film na 1
Porter_5

Czemu nie można dac 0/10? Ocena adekwatna do poziomu tego "dzieła" Polska kinematografio- umrzyj i naródź się na nowo.

ocenił(a) film na 1
PIOTREKPK19

Stanisław Bareja musi się chyba przewracać w grobie patrząc z nieba na takie beznadziejne komedie.Absolutne dno pod każdym względem,szkoda gadać.

pawel1978_1

najlepsze komedie to były do Chłopaków nie płaczą,Poranka Kojota

ocenił(a) film na 1
Mati_1916legia

O to to.

Mati_1916legia

jestess zdrowy??

Mati_1916legia

popieram w 11100000000000000%. i tylko te polkie komedie maja prawo nosic nazwe KOMEDIA

ocenił(a) film na 6
Porter_5

Też dziwi mnie taka wysika ocena...

Porter_5

Platnych klakierow jest masa w necie!

Porter_5

gdyby nie pare mega idiotycznych i zalosnych scen to molga byc niezła komedia

Porter_5

To normalka .Zawsze robia akcje przy tego typu produktach. Slupy zakladaja konta i co chwile loguja sie z innego zagranicznego proxy. Oczywiscie same 10-ki.

Porter_5

A tam głupoty piszesz. Ja byłem z żoną na tym filmie w kinie, bardzo nam się podobał, pośmialiśmy się a o to chodzi w komedii. Teraz ściągnąlem sobie na dysk i z chęcią obejrzę ponownie.

Andrzejek324

sorki, ale to tylko świadczy o twoim poziomie intelektualnym..
przepraszam ale to są fakty

Porter_5

Komedia nie musi reprezentować poziomu dla profesorów czy absolwentów wyższych uczelni. W większości te najbardziej prostackie i głupie komedie są najśmieszniejsze. Zresztą przygłupem nie jestem liceum skończyłem, maturę zdałem, więc jakąkolwiek wiedzę posiadam. Ja komedię oglądam żeby się odstresować i te najbardziej prostackie śmieszą mnie najbardziej. Zresztą po ocenie tego filmu widać, że nie był wcale taki zły. Owszem do starych polskich komedii podejścia nie ma żadnego, ale podejrzewam, że już nie doczekamy się nigdy polskiej komedii w stylu Misia lub Co mi zrobisz jak mnie złapiesz albo chociażby Chłopaki nie płaczą czy Poranku kojota. W dzisiejszych czasach będą tylko takie komedie w stylu Wkręceni 2. Należy się albo z tym pogodzić albo przestać oglądać polskie komedie. Ja już dawno przestałem się łudzić, że zobaczę komedię w starym stylu i dlatego wystarczą mi ze trzy, cztery zabawne sceny żeby uznać polską komedię za w miare dobrą.

Porter_5

JAk widzę, że ktoś ocenia na 10 Transformers to od razu wiem, że mam doczynienia z małolatem albo gimnazjalistą. Raczej nikt powyżej 18 lat w ogóle takich filmów dla małolatów nie ogląda a jeżeli ogląda to własnie widać, że ma umysł dzieciaka i rajcują go bajeczki o robotach i to jego poziom intelektualny jest praktycznie zerowy.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

A co ty masz do Transformersów? Oni są Cool!

iraz75

Transformersy to filmy dla dzieci i nastolatków. Taka bajeczka bez fabuły gdzie liczą się tylko i wyłącznie efekty specjalne.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Nie znasz się ;-)

iraz75

Dawno już po prostu wyrosłem z takich filmów. Jak się ma 33 rok na karku to już takie filmy są bajeczkami dla dzieci. Mój ośmioletni syn uwielbia Transformersy, bo to są filmy dla dzieci.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Co jak dojdziesz do moich lat? Tylko Przeminęło z Wiatrem i Czterej Pancerni? Trzeba czasem wyluzować. Nie powiem że to film na który poszedłbym do kina ale czasem takiego chłamu trzeba spróbować.

iraz75

Jak chce wyluzować to sobie włączam jakiś film komiksowy typu Spiderman, Batman itp. Niby Transormersy też są na podstawie komiksu, ale nie mają żadnej fabuły a jedynie efekty specjalne.

ocenił(a) film na 5
Andrzejek324

Fanów Transformerów wyzywa od małolatów, a Uniwersalnemu żołnierzowi daje 8/10. Birdman oberwał 3/10 . . . Ja sie np wychowałem na Transformersach i oglądam z sentymentu. NIektórzy włanie chodzą do kina dla efektówe i jeśli człowiek wyszedł z kina zadowolony, to dlaczego nie dać wysokiej oceny ?

psychopudel

Ja też jak byłem mały zachwycałem się Transformersami. Jednak z wiekiem człowiek z takich rzeczy wyrasta, no chyba, że w dalszym ciągu jest na poziomie małego dziecka.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

CO TY ZA BZDURY PISZESZ - Z CZEGO TY WYROSŁEŚ - CZŁOWIEKU WKRĘCENI 2 GDYBY BYŁ ANIMOWANY TO JESZCZE OK. ALE TO- POZIOM ŻARTÓW DLA 13LATKÓW - JA MAM 44 LATA 2 DZIECI NA STUDIACH I RAZEM PO OBEJRZENIU TEGO JAKO KOMEDII NASZA OCENA 3.0 PEWNIE JAKO DOROSŁA OSOBA TO KAC WAWA TEŻ CI SIĘ PODOBAŁA .
WKRĘCENI 2 MÓGŁBY BYĆ FAJNĄ KOMEDIĄ GDYBY REŻYSER OBEJŻAŁ BY TROCHĘ DOBRYCH STARYCH POLSKICH KOMEDII. Z RESZTĄ JEDYNA NIEZŁAKOMEDIA JAKA MU SIĘ UDAŁA TO ZRÓBMY SOBIE WNUKA.

jacekkalkow

Ja mam 32 lata, ośmiloetniego syna, byłem na ytm filmei razem z żoną i pośmialiśmy się zdrowo, a o to przecież chodzi w komedii. Nie wszyscy oczekują od komedii nie wiadomo czego, dla mnie czym bardziej prymitywne żarty tym bardziej komedia jest śmieszna. Kac Wawa też była w miarę niezła, kilka razy się dobrze pośmiałem. A co do starych polskich komedii to niestety, ale takie już nigdy nie powstaną i teraz będą kręcone tylko i wyłącznie takie pokroju KAcWawy czy Wkręconych. Należy się z tym pogodzić i albo takie komedie oglądać, albo dać sobie w ogóle spokój z polskimi komediami. Ja wybieram tą pierwszą opcję. A tak w ogóle to nie piszemy z Caps Lockiem, nikt ci tego nie powiedział?

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

ALE LEPIEJ SIĘ CZYTA Z CAPSEM :)

jacekkalkow

Jednak ludzie, którzy piszą z Caps lockiem przeważnie są wyśmiewani i nie są traktowani poważnie.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Kurde pierwsze słysze o tym Caps locku człowieku skąd ty te mądrości bierzesz - widzę że tak jak masz cienki gust z komediami to ten sam poziom inteligencji

jacekkalkow

Zacznij pisać cały czas z Caps lockiem to zobaczysz co ludzie zaczną pisać. Chyba jakiś niedzisiejszy jesteś jeżeli chodzi o internet.

ocenił(a) film na 3
jacekkalkow

Polecam wszystkim sprawdzić na IMDb tam jest ocena w miarę adekwatna 4,2

jacekkalkow

Z tym, ze to jest polski film a IMdb nie jest polskim portalem i niewiele polskich filmów ma tam dobre oceny.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Jeżeli ktoś tej komedii daje 8 to kiler czy chłopaki nie płaczą lub filmy Barei muszą mieć 18 - ale tu nie ma skali do 20 ,tylko 10.
Opamiętajcie się z tymi gwiazdkami bo za bardzo nimi szastacie.

jacekkalkow

Jak dla mnie to niewiela słabsza komedia od Kilera. Rola Pawła Domagały to dla mnie takie mistrzostwo jak Siara w Kilerze.

ocenił(a) film na 3
Andrzejek324

Ha ha ha ha ha Sorry chłopie no teraz mnie rozwaliłeś - nie mam więcej komentarzy - teraz zrozumiałem że to nie ma sensu

ocenił(a) film na 7
Porter_5

Gdzieś w tym filmie wyczytałeś że to na faktach, albo dokumentalny?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones