Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Zawsze kiedy chcę sięgnąc do lodówki,żeby coś zjesć ,to mam powazną obawę czy nie wyskoczy z niej Kaśka Cichopek.Właczam jeden progam:Kaśka Cichopek.Włączam inny program:Kaska Cichopek.Przechodze jednego dnia koło kiosku i widze okładki z kim? Z Kaśką Cichopek.Następnego dnia widze inne pismo i znowu Kaśka Cichopek.Oglądam reklamy i oczywiscie widze Kaśkę Cichopek.Zaczynam się obawiAć,że niedlugo pojawi się jakaś stacja telewizyjna "Cichopek TV" ;),restauracja "U Cichopka",perfumy "Cichopek nr 5" i wiele innych :)

Martin_Eden

hehe niezła schiza...ale narazie nie reklamuje żadnego mleka więc spokojnie możesz zaglądac do lodówki:P

Poison_Girl

Nie wywołuj wilka z lasu.Być może to tylko kwestia czasu i Kasia wkrotce powie w reklamie "pij mleko!będziesz Cichopkiem!;)

Martin_Eden

aaaaaahahahahahahahahahhahahahahahhaahahahhahahaha jestes zajebisty :D pzdr.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

He, he, he! Dobre! :-) Też nieraz mam takie obawy. Otworzę któregoś dnia lodówkę i kto tam będzie siedział? Kasia Cichopek ;-)

Martin_Eden

Na szczęście ostatnio rzadko oglądam tv, a na gazety będące w stylu "Dawajmy ludziom Cichopek bo jest popularna" nie zerkam. Żyję spokojnie do czasu, gdy redakcji "Filmu" znów nie przyjdzie do głowy zrobić tego samego, co kilka lat temu, i brać pod uwagę przy rozdaniu Złotych Kaczek głosów internautów z Interii, gdy najlepszą aktorką polską została wybrana Kożuchowska ;P

Edyta Górniak - "One & One"

Martin_Eden

Cieszę się,że kogoś rozbawiłem swoją wypowiedzią :)Choć ,co najbardziej przerażające wszystko o czym napisałem może się sprawdzić ;)

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Też sądzę, że może się sprawdzić. Aczkolwiek ja bardziej obstawiałbym opcję, że zniknie równie szybko jak się pojawiła. Teraz wszyscy się nią niezdrowo podniecają, ale kto wie ile czasu będzie na topie.

Ja bym ją widział w filmach xxx - te cycuchy przecie musi gdzieś wykorzystać, przecie Hakinen nie wi pewno co z nimi robić :)))

Martin_Eden

Bardzo dobrze napisane...lepiej bym tego nie ujęła. W pełni się z tobą zgadzam.

pib2

Rzeczywiscie dobrze ujęte. Uważa się za skromną a tymczasem "sprzedaje" swoją twarz w każdej gazecie, programie itd . Już margaryna Kasia jest ,czekajcie a będzie i Cichopek:F

agateczka

Hm, jak to mówią, z czegoś trzeba żyć... Ech, w sumie raczej lubię ją, polubiłam od "Tańca z Gwiazdami" co "M jak Miłość" nie oglądam, ale ostatnio zaczyna mi działać na nerwy.

Martin_Eden

Zgadzam się. A jak jeszcze zobaczyłam ten nowy program co prowadzi to już się całkiem załamałam. Ja już nie mam ochoty na nią patrzeć. Normalnie druga Torbicka( tyle że o torbickiej w gazetach nie piszą - całe szczęście)
Pozdrawiam

Majcia

Ona to swoja droga, kazda impreze musi prowadzic i jej smieszne skecze z partnerem . Ale dobra to nie temat o niej. Dzisiaj bedac w sklepie co widzialam? kolejna gazete z twarza cichopek, obrazam sie krzyzowki 1000 z twarza cichopek aaa mam juz jej dosc.

agateczka

*obracam :P juz przez Cichopek nawet jezyk mi sie plącze :D . Zaniedlugo bedzie niech moc bedzie z wa...ekhm Cichopek! Pzdr

agateczka

Powiem tak poziomu aktorskiego nie ma,ale niezła z niej dupa,chętnie bym się z nią ;d

barry88

chciałeś chyba powiedzieć, że dupe to ona ma ...jak huta Baildon :D

agateczka

"Jak oni śpiewają" prowadzi beznadziejnie...co chwilę sztucznie szczeży zęby, to jest nieźle wkurzające, a poza tym gwiazdy w tym programie robią z siebie debili...lipne show.

Martin_Eden

rozbawiles mnie do łez !!! mocne xD hahahahahahahahahaahahahahaha

Czekoladka

bardzo dobrze powiedziane, dziewczynka mysli, ze jest taka wspaniala, a tymczasem jest po prostu jeszcze amatorka. nie mowie, wszystko jeszcze przed nia, ale na razie po prostu bazuje na swojej urodzie i popularnosci.

ps. najgorsze bylo jak weszlam do empiku, patrze a tam na polce ksiazka o tancu autorstwa kasi cichopek i marcinka hakiela ;/
żenująca tandeta.

Martin_Eden

W święta leciał program "K jak Kasia Cichopek"...
Niedługo pewnie będzie papier toaletowy z jej podobizną...
W ogóle w tym programie jest bardzo sztuczna i gada straszne głupoty - ciągle się myli itp...

sandrula

Niech ona sama zaśpiewa w jak oni śpiewają. Wtedy zostanie tak podsumowana przez Zapendowską i Górniak że lodówka będzie bezpieczna;))

Izu17

Już naprawdę przesadza z tym szczerzeniem zebów, no ileż można?! rozumiem, ze mozna sie uśmiechać ale ona robi już to straaasznie sztucznie. Jak ona może w ogóle być na jakimś miejscu w filmwebie , co ona ma za filmografie? no ludzie, narzekamy a tak naprawde na tym miejscu jest przez nas(nie przez wszystkich) ale to ludzie własnie wybierają swoich ulubiencow. Szkoda słów .

Martin_Eden

ja tam bym sie nie zdziwila gdyby wyskoczyla mi z mojej lodowki...nawet nie byloby tak zle-pod pozorem wlamania i naruszenia mego mienia, moglabym delikatnie i bardzo powoli wybic jej pikne zabki i wydlubac swinskie oczka, bo jej pysk denerwuje mnie jak zaden inny, ale poki co cichpek z lodowki nie wyskoczyla to i ciagle cala i zdrowa szlaja sie po telewizyjnych kanalach, fuj!

Martin_Eden

Dawno nie zaglądałem tutaj,a tyle nowych, ciekawych wypowiedzi się pojawiło :) Sandrula ! Pomysł z papierem toaletowym z jej podobizną nie jest zły :D :D Co do programu "Jak oni śpiewaja"to ktoś chyba był nieco nienoramlny, żeby dawać dwie najbardziej opatrzone gęby jak Cichopkowna i Ibisz.Zerzygać się mozna ! Program lubie,ale jak widzę tych dwoje na ekranie i jeszcze jak silą się na zarty, to mam ochotę kopnąc w telewizor.

Martin_Eden

ejj.. to było dobre ;P
Pzdr ;**

madzia147

Widze, że wiekszość jej nie lubi, wiec co ona robi w telewizji??

pib2

pib2 ... większosc ?? większosc to siedzi przed TV i zachwyca się nią jak tańczy a nie przed kompem na filmwebie :)
Więc dlatego ta pani wciąż tkwi na srebrym ekranie ... ;]

Groszuuua

Pewnie ta większość, o której mówisz to same starsze babcie, albo kolesie co się zakochali w Kasi...przez nich wzrasta oglądalność i trzymają taką Kasię na wizji.

pib2

możliwe... nie zmienia to faktu, że my tu gadu, gadu, a ona wciąż się 'uroczo i słodko' uśmiecha wdzięcząc się w tv.. eh.

pozdro.

użytkownik usunięty
Martin_Eden

Racja! Cichopek pcha się wszedzie gdzie tylko moze . A sama mówiła , ze nie bierze wszystkiego co popadnie i , że się nie reklamuje . Ona chyba myśli , że jak będzie wszedzie wpychać swoje grube dupsko to będzie bardziej lubiana i sławna , ale jak narazie to tylko wszystkich od siebie odpycha swoim sztucznym i plastikowym uśmieszkiem . Szkoda gadać:/

Nie chce myśleć co by było gdyby brała wszystkie propozycje...brrrr

pib2

hahaha, Pib2, ale założe się, że ze zwykłej ciekawości byś zobaczył to, o czym jak myslę Ty myślisz :pPPpP

emma.

Groszuuua

Być może...czasem dobrze popatrzeć na pośmiewisko, żeby samemu błędów nie popełniać.

Martin_Eden

hehehhehehehe
dobre przyznaje
oni pojebani są a ta cichopkowa to najwięcej
cisnie ile sie da tylko kurwa kasa sie liczy
jeszcze za jakis czas sie rozbierze do plejboja jak będzie sie slawa wypalac zeby wrocic na scene
a w kurwa m jak miłosc to bedzie suka grałą do samej usranej smierci

Martin_Eden

Mocne, doskonale ujęte. Debeściak z ciebie

Evanka

Hahahahahahahaha !! Kocham filmweb :D !!
Tylko nie porównujcie Cichopkowej do Torbickiej :/ !! Tamta jest elegancka , z klasa i stylem czego tej brak.

Martin_Eden

zgadzam się z tobą w 1000%.... zaraz dojdzie do tego że powstanie nowy kraj CICHOPKOLANDIA... troche przegieła z tym wszystkim i z tym że uważa się za wielką tancerkę po "Tańcu z Gwiazdami"... potrójna sodówa.. pozdrowionka :)

rozalina23

DO AUTORA TEGO POSTU :

o jeeeeezu człowieku rzeczywiście masz problem, musisz iśc do lekarza bo dostaniesz naprawdę bardzo groźną i nieuleczalną chorobę :/

użytkownik usunięty
cameron88

Koleżanko Cameron, a o czymś takim jak ironia, to słyszałaś?

tak wiem co to jest ironia i ja też tutaj użyłam ironii mądralo

Martin_Eden

Powinni wyprodukować prezerwatywy Ci-chopne... Rozchodziły by się jak świeże bułeczki :) Nawet gdyby nie zadziałały to najwyżej przybyło by trochę małych Cichopków (o matko!!!)

femles_CS

Hm, widzę, że nie wszyscy dołączyli się do akcji "Kasia Cichopek w każdym domu". To źle, to niedobrze - gdzie patriotyzm?
Pewnie relikwii Kasi Cichopek też nie chcecie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones