Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Jej córka nie ma na imię Hanna, jak napisaliście, tylko Helena.

BaliBliss

Bardzo ale to bardzo się cieszę że ma jeszcze córkę. A wy żmijki ciągle gadaliście że będzie miała samych synów i co nie wstyd wam? Córka to jednak córka! To takie prawdziwe dziecko

anga12345

hurra,zajebi.cie a tak na poważnie to współczuje dzieciom takich ćwoków

trollu80

Nie znam Kasi Cichopek, jest dla mnie obcą osobą, a mimo to informacja że urodziła córkę bardzo mnie ucieszyła

anga12345

to gratuluje,też bym chciał żeby takie rzeczy mnie cieszyły,niestety jestem normalny:(

trollu80

Ja też jestem normalna, to normalne że cieszę się że ma córkę, nienormalne byłoby, gdybym się cieszyła, że ma samych synów

trollu80

Jakby urodziła drugie chłopisko byłoby bardzo źle, bo gorszy

trollu80

Chłopcy sa beznadziejni, chorowici i nic nie warci

trollu80

Normalna rodzina to taka gdzie jest choć jedna córka, nienormalna jak są same chłopiska.

anga12345

nie mam w zwyczaju obrażać nikogo ale po tych twoich wpisach widzę że albo masz 7 lat albo jesteś upośledzona albo po prostu głupia i w sumie nieważne do której grupy się zaliczasz ale nie będę się zniżał do twego poziomu i nie będę z tobą konwersował,bo szkoda czasu,mam inne problemy niż co wyszło z pochwy jakiejś głupiej larwy co gra w debilnym serialu,pozdrawiam

trollu80

Upośledzeni to wszyscy ci co faworyzują chłopaków. Ja osobiście ich nienawidzę, nic na to nie poradzę. Po cholerę mi odpisujesz? Ty jesteś upośledzony i strollowany sądząc po twym nicku.

BaliBliss

Właśnie! Jak mogliście pominąć tak istotną informację związaną z moją ulubioną aktorką młodego pokolenia...

tacyssup

W Polsce powinno się rodzić więcej dziewczynek, bo Polki to najpiękniejsze istoty chodzące po ziemi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones