Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

ale przypomina mi młodziutką Romy Schneider, trochę z twarzy, a najbardziej z uśmiechu.

film128

nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać po przeczytaniu Twojego posta... nie obrażaj Romy bo to wielkiej urody i talentu aktorka była a Kasia jest w każdej dziedzinie jedynie podlotkiem bez krzty profesjonalizmu, nawet tego tandetnego programu "gra wstępna" nie umie prowadzić. Jest sztuczna do szpiku, ma za cichy głos i w ogole nie wiem jak to się stało że ktoś taki jak ona zaistniał w polskim show biznesie.

cykutia

Co do Romy, to kwestia gustu, tak jak każda aktorka i aktor. Nic nie pisałam o talencie, tylko o samym wyglądzie, dokładnie o rysach twarzy. nic nie poradzę, że odkąd znam Kasię, wydaje mi się podobna do tej aktorki. Co do Kasi, chyba przemawia przez Ciebie zwyczajna zazdrość.

film128

Jasne. W naszym kraju nikogo i nic nie można skrytykować bo odazu ktoś taki jak Ty zarzuca zazdrość. Wyobraź sobie, że nie wszystkim ludziom będziemy się podobac i to jest chyba normalne. Kasi C. to ja nie mam czego zazdrościc, ale Romy owszem - talentu i urody właśnie.

cykutia

Romy też nie wszystkim się podoba i nie każdy uważa ją za utalentowana aktorkę, wiele razy spotkałam się z taką opinią. A jeśli chodzi o Kasię, to uważam, że nie ma talentu, ale moim zdaniem jest śliczna. Z tą zazdrością to tak jest, że Ci, którzy zazdroszczą komuś urody, sławy, pieniedzy, powodzenia i wielu innych rzeczy, choćby wiedzieli, że tak właśnie jest, mówią i piszą zawsze co innego, właśnie z powodu zazdrości. Wiele razy się o tym przekonałam. Kasia też nie każdemu się podoba, jestem obiektywna, ale nie jestem zazdrosna, jak większośc ludzi. Ja jestem całkiem przeciętna, ale nikomu nie zazdroszczę urody, chociaż niektórzy urody nie mają, ale to już kwestia gustu, jak prawie wszystko. Owszem, można kogoś i coś skrytykować, ale większośc ludzi po prostu kłamie- z powodu zazdrości właśnie.

film128

Tak a mi przypomina z twarzy menela Pistona. Można go zobaczyć na jutóbie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones