Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

DOSKONALE UKRYWA SWOJĄ NIEATRAKCYJNOŚĆ I NAWET JEJ TO WYCHODZI. JEDNAK AKTORKĄ JEST ŻAŁOSNĄ, JEŻELI WOGULE MOŻNA JĄ NAZWAĆ AKTORKĄ.
"m JAK MIŁOŚĆ" SIĘ SKOŃCZY, ONA TEŻ SIĘ SKOŃCZY RAZEM Z MROCZKAMI.

Lukasz7890

Nie pozostaje nic inego, jak zgodzić się w 10000 procentach !

cOOba

Ja także się pod waszymi opiniami podpisuje !!!!

JogiFan

ona jest gruba?????

aktorka okropna, ale ładna z niej dziewczyna

polasia

Polemizowałbym, ale, że 'de gustibus...' więc zamilczę.

polasia

jest niska, ma złe proporcje - za krótkie nogi, za grube, krótką szyję.
jest gruba

sir_edd_cook

No a wy wszyscy figury Apolla macie. WKurzacie mnie. Wcale nie jest jakimś strasznym pasztetem. Ładna dziewczyna jest i tyle.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cOOba

Tym tzw debilem jesteś ty. Każdy ma prawo do wypowiedzenia się. Ale ty nie, bo jeżeli tobie ktoś się nie podoba to nikomu się ta osba również nie może podobać. Żal człowieku żal. Matka pewnie cię ledwo co od cyca odstawiła a ty bierzesz udział w rozmowach które przekraczają twoją ubogą inteligencje. Idź wracaj do zabawy lalkami barbi, bo zapewne takiej właśnie dziewczyny szukasz. Pięknej ale pustej w środku.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
cOOba

Przepraszam bardzo kto do kogo nie ma szacunku ?. Ty chyba nawet tego słowa nie rozumiesz. Nic to ty jesteś, i tak zostanie. Będziesz rowy kopać a uważać sięza pana.

filip151

Primo: Naucz się pisać po polsku analfabeto !
Secundo: Z czymś [a może raczej niczym] takim jak ty o szacunku nie zamierzam rozmawiać ! O to, co będę robił w przyszłości to się lepiej nie martw, bowiem ty mi nigdy do pięt nie będziesz dorastał, ani nawet miał szans o tym marzyć ! Do nie widzenia się z panem matołem & analfabetą - adwokatem i miłośnikiem brzydoty !

filip151

Co to szacunek to wiem, tyle tylko, że do takich piiiip nie mam zamiaru mieć szacunku NIGDY ! Tyle, co mam do powiedzenia gwoli riposty na twoją żałosną wypowiedź !

cOOba

Każdy adwokat cziczopka to nieznający piękna debil jest i kropka !

cOOba

Czyli każdy nie podzielający twojego zdania jest debilem. Cóż to dużo o tobie świadczy. Do pięt to prędzej ty mi nie dorośniesz, bo ja już przynajmniej do czegoś doszłem, a ty zawszę będziesz małym, pozbawionym uczuć gnojem i śmieciem. Nara.

filip151

co do wzrostu nie mogę sie przyczepić bo to nie jej wina ale figura i ten sztuczny usmiech sa straszne.mozna byc niskim i miec swietne proporcje jak np. rachel bilson czy ewa longoria

lilly1992

ale figura... ona nigdy nie będzie miałą takiej figury jak wspomniana longoria. zauważ, że chchopkowa ma któtkie nogi - uuuuu proporcje zaburzone, mozna to zatuszuwać butami na wysokim obcasie i biodrówkami, ale wprawne oko to dostrzeże. poza tym krótka szyja...;/ tego też nie poprawi, co najwyżej może się starać to ukryć. poza tym, ona wydaje mi się być panną "grubokościstą".
za chiny nie będzie miec figury jak longoria - nigdy! jest gruba nie dlatego, bo o soebie nie dba, po prostu natura poskąpiła jej długich nóg, smukłej szyji... tutaj nawet operacja nie pomoże;)
cóż, są dziweczyny piękne są i dziewczyny o pospolitej urodzie... cichy-chłopek nie należy do tych pierwszych...

sir_edd_cook

Ja nie mówię że jest piękna i ogólnie że jest ideałem. Macie racje do ideału jej brakuje ale przeczytajcie komentarze - cOOba -. Przecież to woła o riposte. Traktuje ją jakby ważyła conajmniej 200 kg a tłuszcz się z niej wylewał. Piękną kobietą może nie jest, ale czy jest ohydna czy brzydka ?. Cóż takie jest moje zdanie.

filip151

- cOOba - z takim podejściem jakie teraz masz to ty najwyżej kobietę to za pieniądze będziesz miał. Prawdziwej miłości to ty nie zakosztujesz.

filip151

No, widzę do czego 'doszłeś' analfabeto & kretynie ! Ty nawet z podstawówki nie wyszedłeś. A co do gnoja i śmiecia to sobie go w rodzinie poszukaj, lub, jeśli wolisz - spójrz w lustro !

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filip151

Narzekaj sobie na mnie do woli - spływa to po mnie, niczym po kaczce !
Takie 'elementy' jak ty nie są dla mnie żadnym wyznacznikiem poziomu ! Wiem, że takie ripostowanie do niczego dobrego nie prowadzi, ale, cytuję: '...W mojej rodzinie nie ma gnojów i śmieci to prędzej u ciebie ich znajdę niż u siebie...' - właśnie to samo tobie chciałem powiedzieć. Więcej z tobą dyskutować nie mam zamiaru ! Jak zmądrzejesz - wróć. A - cokolwiek pisze się razem, analfabeto !

filip151

Żałuję, że ów serwis nie oferuje możliwości ignorowania pewnych indywiduł - w przeciwnym wypadku już dawno nie musiałbym czytać twoich wymiocin na tymże, jak i każdym ewentualnym innym, forum !!!

cOOba

Również żałuję że te forum nie blokuje się postów użytkowników, którzy nie mają za grosz rozumu. Ważne jest by pisać z sensem, tego jednak brak w twoich postach. Wtedy by taki kretyn jakim ty jesteś, nie mógł by nic napisać i stwarzał by mniej problemów. Cóż no ale przez to ten świat wygląda jak wygląda. A zmądrzeć możesz najwyżej ty, nie ja zaczełem kłótnie. To że ktoś ci się nie podoba, nie oznacza że możesz ją obrażać. Stary to ci powinien dupę sprać.

cOOba

Ojej, co za zdecydowane poglądy. Po twoich wypowiedziach w tym temacie można wynioskować że jesteś dość ograniczoną, wulgarną maszyną do zaliczania smukłych panienek. Masz dwa łby. Po zaawansowanym użytkowniku filmwebu spodziewałabym się czegoś więcej. Czasem jest lepiej się nie odzywać bez namysłu i nie psuc sobie tym po prostu reputacji (nie mam pojęcia jaki jet jej stan).

PS: Istnieje jeszcze opcja, że to była po prostu czysta zabawa mająca na celu ośmieszenie filipa (filipa, tak?) który wydaje się być miłym, myslącym facetem, w przeciwieństwie od ciebie.

Arbonne

Tak Filip :)

Dziękuje, ale wątpie by miało to na celu ośmieszenie mnie, gdyż ja wcale się tak nie czuję. Prędzej on, gdyż po twojej odpowiedzi czuje się o wiele lepiej.

Lukasz7890

Hehe....za Cichopkową nie przepadam, talentu aktorskiego ZERO, urody ZERO(jeżeli już o tym mówimy), co więcej zarozumiała i zdecydowanie zbyt pewna siebie. Wzieła się taka dziewuszka nie wiadomo skąd i robi wielką kariere. I to jest żałosne. W tym żenującym kraju furore robi jakas tam Kasia Cichopek, która przyszla sobie na kasting i okazała się najlepsza spośród innych beztalenci. Jest nikim, nie ma wykształcenia aktorskiego, tak naprawde z aktorstwem ma nie wiele wspólnego. Czy to jest sprawiedliwe? Ludzie po szkole aktorskiej nie maja tak łatwo z pracą i karierą jak ta pani tutaj.... Gdyby jeszcze chociaż miała talent i robiła dobrze to co do niej należy, ale niestety go nie posiada. Oprócz tego kolejny przykład osoby brzydkiej jak noc, z której media robią piękność. Żałosne....

Harrisonka

"piękność":)
dobrze powiedziane. osobiście nie uważam ją za najpiękniejszą, nie zgadzam się, że jej biust jest najlepszy w kraju itd. znam dziewczyny, które wyglądają o wiele wiele lepiej niż ona a ich piersi bardziej zasługują na tytuł najlepszych w kraju, każdy zna takie dziewczyny, tylko czemu o nich nik się nie rozpisuje w gazetach?:)
niesprawiedliwe, prawda?:)
cichopkowa jest raczej pospolitej urody, krótkie grube nogi i łapska bleeeh to nie mój typ i dziwię się, że w tylku rankingach organizowanych przez plotkarskie gazety zostaje najładniejszą polką itp toż to przegięcie.

sir_edd_cook

to ja przerwe waszą kłotnię: Kasi pięknością nie można nazwać. jeśłi chodzi o twarz to same wady: niskie czoło, krzywe uszka, no klasyczna piękność to z niej nie jest. Poza tym jest grubokoścista ma potężne uda i przede wszystkim jest niska do granic! w tv tego moze nie widac ale na zywo wygląda jak dziecko uwierzcie mi. ktos tu zaraz wyskoczy ze jestem zazdrosna ale nie! nie jestem:) piękna to jest Ania Przybylska, Kasia Borowicz, Iza Scorupco (moze zaprzeczycie?) one wyglądaja jak rasowe kobiety! a nie taki niski kapselek jak Kasia ze swoim wzrostem 150 w kapeluszu wygląda jakby wyszła z przedszkola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones