PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=88369}
4,1 51 533
oceny
4,1 10 1 51533
M jak miłość
powrót do forum serialu M jak miłość

wiem, że dużo na ten temat już się pisało ale dziś z powodu bezsenności o siódmej rano obejrzałem 2 odcinki z 2010 roku (siedemset któreś) i byłem w szoku, jak wiele się pozmieniało.
Przede wszystkim:
- Kim była ta Sandra, która mieszkała u Tomka?
- Co to za Majka (dziewczyna Pawła). Kompletnie o niej zapomniałem
-Jej matka pracowała w Oazie (tak, jeszcze istniała) zresztą córka chyba też

Możecie przybliżyć mi, co się z nimi potem stało, i przypomnieć jak wgl się pojawiły w serialu?

To jedyne wątki, które wyleciały mi z pamięci, oczywiście w tych odcinkach była jeszcze Hania, Nowacki, Kisiel ..
I rozwaliło mnie też, jak Barbara pojechała w tajemnicy pogrozić Grażynie, mówiąc ''trzymaj się z dala od naszej rodziny. Ja... też potrafię być bezwzględna!'' i wyszła : D

ImSo_Fancy

A wiecie czemu tak jest ? Już wyjaśniam: seriale takie jak "M jak miłość" to tasiemce a praca aktorów (zwłaszcza tych pobocznych) niczym nie różni się od pracy np. na taśmie w fabryce lub na kasie w Biedronce. Po prostu zatrudniają się a jak już im się odechce to się zwalniają - ma to potem oczywiście odzwierciedlenie w scenariuszu - postać jest potem znika. Tak samo jak kasjerka w Biedronce - przez kilka miesięcy pracuje a potem z dnia na dzień znika :) Bo praca w serialu to praca jak każda inna - aktorzy przychodzą zrobić dniówkę i tyle. Oczywiście najłatwiej zaobserwować to w tasiemcach, bo te raz że potrzebują dużo aktorów a dwa, że są przez aktorów traktowane tak jak praca dorywcza póki nie znajdzie się coś lepszego.

ocenił(a) serial na 5
tv12345

lubiłam też wątek koleżanki Marty Janki którą grała Grażyna Błęcka Kolska. Szkoda że Pani Grażyna nie gra już w tym serialu lubiłam jej postać. Ale w tym serialu jest dziwny zbieg okoliczności bo wiele lat temu była Ewa (Dominika Figurska) i jej matka Janina (Ewa Wencel ) powtórzyły się imiona.

tv12345

Oglądam właśnie 801 odcinek i zagrała w nim Marzenka, wtedy jako sekretarka Kasia

ocenił(a) serial na 4
ImSo_Fancy

W każdym serialu są takie sytuacje w PM też

użytkownik usunięty
ImSo_Fancy

A Majka akurat wróciła, i była mowa, że zniknęła, wyjeżdżając do jakiegoś kraju. W sumie, coś mi świta, że tak było...

ocenił(a) serial na 10
ImSo_Fancy

A pamięta ktoś serial,,Nera księżniczka Oceani" z polskim dubbingiem na TVP 2 był emitowany. Potem na Tele 5 niestety był lektor

ImSo_Fancy

Ogólnie twórcy tego serialu to stado kretonów , w całym tym serialu jak zauważyłem obejrzałem wszystkie odcinki - twórcy tego kiczu - bo nie wątpliwe ostatnie 3 lata pokazują ze to kicz , upadali się by na sile zniszczyć życie Pawła zduńskiego , Marcina Chodakowskiego Paweł co chwile inna narzeczona inna zona intrygi wobec jego szczęścia non stop = co do Marcina co chwile tez pod gorke , zona go zdradziła , odeszła od niego wpieprza się w jego nowy związek czy relacje a co się dzieje z nowa partnerka Marcina zostanie uprowadzona co może jeszcze zgwałcona lub zabita bo chłop jest detektywem no naprawdę chore ten serial to spadł na psy z oceny 9/10 3 lata temu dam temu gniotowi 1 na 10 i do tego ten 1 to takie naciągane z 0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones