PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 439
ocen
6,0 10 1 16439
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Drogie TVP

ocenił(a) serial na 6

ruszcie tyłki i nakręćcie przynajmniej parę odcinków, żeby jakoś sensownie to zakończyć. Może oglądalność była mała, ale JAKAŚ jednak była.

keiko_ryuzaki

No właśnie czy ktoś wie czy będzie 4 sezon? Świetny serial,świetna obsada zupełnie nie rozumiem dlaczego nie ma kontynuacji;((

ocenił(a) serial na 8
ann17

Nie będzie, bo oglądalność spadła :/

keiko_ryuzaki

Aż sprawdziłem jaką mieli oglądalność...ostatni sezon na poziomie średnio 1,5mln widzów...jasne, wydaje się nie za dużo...błąd! Na polskie warunki to dużo...weźmy na przykład takie popularne w Stanach 90210, gdzie ostatni sezon miał podobną jak serial Tancerze publiczność. Kurde, no właśnie, ta sama widownia, ale w Ameryce to będzie kilkukrotnie mniejszy odsetek ludzi, którzy mieli aktualnie włączony telewizor. Co jest najśmieszniejsze? Finał oglądało poniżej miliona, a mimo to, powstanie kolejna seria...
Wkurza mnie to, że w Polsce puszcza się jedynie seriale, które mają oglądalność na poziomie conajmniej 3mln, a to jest niesprawiedliwe...wiadomo, że Tancerze byli skierowani raczej do młodszej grupy odbiorców (nie mówię, że dzieci, ale 20? To oczywiście tylko grupa docelowa), więc wiadomo, że oglądalność nie będzie taka duża, bo mniej młodych ludzi ogląda telewizję!
Sam nie byłem jakimś wielkim fanem tego serialu, ale jakoś musiałem to napisać : |

ocenił(a) serial na 6
seto_filmweb

Ja oglądałam na stronie TVP, bo telewizora nie oglądam WCALE, jakoś od ponad 2 lat, może nawet 3.

keiko_ryuzaki

Oglądałem1 i kawałek 2 sezonu. Pierwszy sezon był świetny, drugi już gorszy , co gorsze odszedł bodajże w 2 sezonie Piotr Treblicki co jeszcze bardziej mnie zniechęciło, bo już gorszy ten serial się zrobił jak dla mnie.

ocenił(a) serial na 9
keiko_ryuzaki

Był to jeden z nielicznych seriali, który przyciągął mnie przed ekran tv. Konkretny serial, o danej tematyce, a nie jak te tasiemce "klan" i spółka. Choc w 3 sezonie nastąpiły spore zmiany, to i tak lepsze to niz nic. No , ale koncowka to beznadziejna jak dla mnie. Powinni jeszcze dowalic kilka odcinkow, bo tak to jakby w polowie film urwany. :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones