PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498821}

Tancerze

6,0 16 439
ocen
6,0 10 1 16439
5,0 3
oceny krytyków
Tancerze
powrót do forum serialu Tancerze

Dla mnie ta trójka była rewelacyjna! i mega pocieszna. Odcinki jak zamieszkali razem, poszli do
klubu go-go czy wiele innych akcji jakie mieli. Mnie osobiście ta trójka kumpli była świetnie dobrana!
Każdy zupełnie inny, ale razem kapitalne trio.. :)

Sawyerr

mi się nie podobał Jerzy bardziej podobali mi się Krzysztof i Bernard a z kobiet to Helena, Alicja,Inga,Sylwia,Jowita.

Sawyerr

Ja też tą trójkę lubiłam.
Szczególnie Bernarda i Jerzego.

ocenił(a) serial na 8
Sawyerr

Zgadzam się kapitalne trio nieźle się z nich uśmiałam:D Ich wypad do klubu go-go a potem ich zbolałe miny na kanapie i jak usnęli przy sobie mistrzostwo:D Podobała mi przyjaźń Jerzego i Krzysztofa porozumiewali się bez słów zawsze mnie rozwalało jak Jurek prosił o pożyczkę Krzysiek... masz może Krzysiek wiedząc o co kaman Kiedy oddasz:D i ich solidarność jeden za wszystkich , wszyscy za jednego. Ogólnie świetni aktorzy Baka, Dorociński,Mecwaldowski dzięki nim przyjemnie się oglądało nie ujmując kobitkom bo również były świetne Alicja, Helena, Inga, Roma i Jowita.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones