Katarzyna Cichopek

3,9
1 233 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Kontynuatorka znakomitej szkoły polskiego aktorstwa. Wpisy typu beztalencie uważam za denne prowokacje.

A może trochę prawdy. Katarzyna Cichopek do najwybitniejszych aktorek polskiego kina nie należy. Może nie kina, bo to aktorka, która gra tylko w serialach. Nie wydaje mi się, ze jest kontynuatorką szkoły polskiego aktorstwa, bo szkoły o profilu aktorskim czy to filmowym, czy to teatralnym nie ukończyła. Nie jest więc aktorką zawodową. Beztalenciem też nie jest, bo jak większość uważa prowadząc programy czy przeróżne gale, robi niezłe show. Tańczyć chyba też umie, choć program "Taniec z gwiazdami" nie prezentuje poziomu umiejętności, ale popularności i sympatii do danej "gwiazdy".Jednak jako absolwentka szkoły sportowej niewątpliwie "poruszać" się potrafi.
Nie miałam okazji oglądać jej w żadnym filmie pełnometrażowym, więc jej zdolności aktorskie chyba nie mogą być ocenione. A za jedną z najzdolniejszych młodych aktorek polskiego kina uważam Karolinę Gruszkę i myślę, że ją można nazwać kontynuatorkę szkoły polskiego aktorstwa.
Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
Bouddica

Naprawdę nie widzę aktorki w Polsce, która w tej chwili choć na trochę zbliżyła się do nieosiągalnego poziomu Katarzyny Cichopek. Dla mnie ona jest wybitna, doskonała. Swoją grą przypomina mi Jodie Foster w swej szczytowej formie, choć nie zawaham się powiedzieć , że Pani Cichopek jest dużo lepsza. Przy tym swą olśniewającą urodą, znakomitą dykcją oraz skromnością pozostawia daleko w tyle wszystkie gwiazdy polskiego i światowego aktorstwa.

A na jakiej podstawie tak twierdzisz? To mnie ciekawi...

Prosze Cie!Napisz, że robisz sobie kurwa jaja z nas?!

użytkownik usunięty
milk_shake

Zaprawdę powiadam Ci Emi, że Kasia Cichopek genialną, wybitną aktorką jest. Kropka.

Hmmm jak mozna napisac, że jest genialna i wybitna aktorka skoro narazie nie zagrala w niczym innym jak "M jak milośc. To ze jest b.ładna nie podlega dyskusji ale jej aktorstwo całkowicie. Kropka.

użytkownik usunięty

Antonio, błagam, powiedz że jaja sobie robisz! To przecież niemożliwe, żeby na świecie byli tacy idioci!

Albo zmieńcie dealera albo bierzcie połowę

o lol jedna z najzdolniejszych?haha xD co bierzesz człowieku?:):):):):)

lilly1992

może ma pewien wdzięk, urok, ale wg mnie aktorka z niej żadna.


kickyourdaddy

ludzie, antonio robi sobie z niej polewkę i dobrze mu to wychodzi

użytkownik usunięty
cykutia

Cykutia, skąd takie przypuszczenie?? Jakżebym śmiał naigrywać się z Wielkich Artystów? Powiem więcej - Kasia Cichopek dla polskiego aktorstwa znaczy tyle co Adam Mickiewicz dla polskiej poezji. Basta.

spoko loko :)) w sumie to jestem podobnego zdania co Ty :)

buahahaaaaa... dobre

shamar

boże, naprawdę się na to nabrałam



kickyourdaddy

Antonio , to było dobre :D
Za pomocą prostej ironii sprawiłes że ludzie Ci uwierzyli! I to nie jedna osoba a nawet nie dwie ! I te teksty typu : ''O Boże nie wierze '' , ''Co ona wybitna?! Co brałes?!'' , ''Chyba na kinie sie nie znasz'' . Ludzie skąd Wy sie urwaliście , nawet fani Cichopek nie nazywają jej dobra aktorką , jedynie sympatyczną. Samo porównanie Cichopek do Jodie Foster jest podszyte ironią a co dopiero reszta , fakt faktem , Antonio gratulacje!

użytkownik usunięty
Rodder

Dzięki,za krótki <br/> za krótki <br/> za krótki <br/>

Antonio jesteś Beethovenem prowokacji! ;) Poprawiłeś mi humor to zdanie o polskiej szkole aktorskiej było po prostu genialne. Jak dobrze, że są jeszcze ludzie którzy wiedzą co to jest ironia... :)

Janus13

uuuuhuuu to aplauz na sali Dla sir antonio :)
bo już miałam migotanie przedsionków !!!
cichopek porównać Do mickiewicza ???? ;p

użytkownik usunięty
pinkhood

dziękuję, ale ja po prostu zostałem źle odebrany. może nieodpowiednich słów użyłem, by wyrazić swój zachwyt nad maestrią Katarzyny.Tłumaczę to tylko tym, że jestem bardzo wrażliwy na kulturę przez wielkie K.

heheh, Antonio, wzburzyłeś ludzi ...hahaha....ja się nieźle uśmiałam czytając komentarze zbulwersowanych filmwebowiczów ... to sie nazywa zrobić burzę w szklance wody i z powodu K. Cichopek...hahahaha :) Chapoux bas ! :)

użytkownik usunięty
pinkhood

ja tam myślę że akurat to porównanie jest bardzo trafne - kto zrozumie ten zrozumie, kto nie...to nie?

ona jest tylko ładna, i nic więcej

(za krótki)

maciej6663

k_cichopek człowieku co ty bierzesz bo ja też chce. Tylko człowek jadący na czymś bardzo mocnym mógł uznać K.Cichopek za kogoś o wybitnym talencie.

dominika1092

przecież jest napisane, że to tylko prowokacja


kickyourdaddy

hahaha ale się daliście nabrać na kolejną prowokację... wystarczy sprawdzić- kolega Antonio wystawił tej "wybitnej artystce" ocenę 1, a teraz zapewne popawia sobie humor czytając wasze posty ;)


PS. Gratulacje dla Ciebie, bo naprawdę Ci się udało wkręcić tyle osób ;)

Ja natomiast jest po olbrzymim wrażeniem filmografii tej jakże prześwietnej i rozchwytywanej aktorki. Nie wiem jak ona znajduje czas na granie w tylu filmach jednocześnie dając z siebie wszystko w "M jak miłość". Naprawdę, głębokie ukłony dla pani Katarzyny.

aktorka? hahaha zwykła aktorzyna jednego serialu gdyby jej nie zaprosili do tańca z gwiazdami to nic by nie osiągnęła!

AktorPoz

Aktorpoz zajrzyj do słownika i szukaj słowa "ironia" albo "kpina".Wtedy zrozumiesz o co nam tu chodzi.

mikamves

przemilcze twoją kośliwośc czopa!!
zachowujesz się jak 15 latka która wchodzi w okres dojrzewania !

Ogromy talent i możliwości. Martwi mnie jednak ta dyskwalifikacja do zawodów Miss Świata, przez ten wzrost. To pocieszenie w postaci możliwości startów w MiSS Świata Karłów to czysta złośliwość. Kasia ma 1,39 cm!!! przecież

użytkownik usunięty
marsond

Myślę, że wrodzona skromność i inteligencja Kasi nie pozwoli jej na udział w tego typu programach skierowanych do niewybrednego widza... To nie ta półka, to nie ten poziom.

Uwielbiam prowokacje :D

po pierwsze to tyle jej wszędzie pełno i wszyscy się nią tak zachwycają, że myślałem, że tylko ja jej nienawidze a tu tyle bratnich dusz:P
a po drugie to myślałem, że prowokacja jest wtedy gdy się robi coś przeciw większej grupie ludzi, tutaj widzę, że większość jej nielubi więc chyba Twój komentarz jest prowokacją;)

Tak, Antonio, racja, po stokroc racja. Swiat nie docenia wielkich. Ale kiedys nastapi dzien, gdy pani Katarzyna rozblysnie pelnia swojego talentu.

użytkownik usunięty
wafel30

Miejmy nadzieje, że nastąpi to już wkrótce!! Czekam na kolejne wspaniałe kreacje KC!!

Zmieńcie dilera ludzie :DD


Płakać się chce, jak niektórzy w ogóle nie pojmują co to ironia. ;]

m111

ironia swoją drogą...
pachnie prowokacją na mile :D

użytkownik usunięty
trzyczwarte

Mówcie co chcecie, piszcie co chcecie,
i tak Pani Kasia
najlepsza na świecie!

Antonio, Banderas to z ciebie nie będzie. Pisz sobie co chcesz a wielu osobom gra Cichopek podoba się. Najgorzej jak jakiś baran zaczyna wypowiadać swoje złośliwe uwagi a reszta boi się powiedzieć coś przeciwnego. Ja się nie boję i w d.. mam ewentualne uwagi, że się nie znam, że lubię tandetę itd. itp. Tak zwana opinia ogółu lata mi koło d...

I ja się z tym zgodzę, że Pani Cichopek jest rewelacyjną aktorką !
Jest wybitna, piękna i należy oczekiwać kolejnych jej wielkich kreacji.
Bardzo znamienne i świadczące o kryzysie w polskim kinie jest to, że tacy panowie jak Wajda czy Zanussi jeszcze nie zaproponowali jej ról w swych produkcjach. Mam nadzieję, że szybko naprawią swój błąd, a aktorstwo Pani Katarzyny uświetni ich filmy.

Mr_Frost

Po oskarowym filmie z królową Dodą Panu Zanussiemu już niewiele zostało do osiagnięcia. Powinien zacząć np. reklamować pralki, włoska część rodziny produkująca sprzęt AGD ucieszy się!No i Doda będzie miała gdzie przechowywoć swoje lody.

zefirfilm

Ja sobie wypraszam taki sarkazm !!! Pan Zanussi jest Wybitny i Pani Cichopek również !

Mr_Frost

Zanussi to cieć przez którego w Polsce nie ma Oscara za najlepszy film nie anglojęzyczny...

7/10 fajna prowokacja, ale jeden koleś na forum o mroczku napisał lepszą

To było genialne. A jeszcze lepsza cała banda debili, którzy wmawiali usilnie że się mylisz:).

Sanderus

i oto pojawil sie przenikliwy umysl, ktory musial napisac, ze oto on potrafi rozszyfrowac tanią ironię... to jest takie dowartosciowywanie sie - oto ja mądry zbazowalem ( czyli taki glupi nie jestem ) a oni - banda idiotów...

nie wiem co jest gorsze - ludzie lykajacy takie sciemy czy pajace ktorym sie wydaje ze są madrzejsi...

użytkownik usunięty
shamar

heh - racja
"ja to jeszcze, jeszcze..ale cała reszta - mój ty Boże - co za głupki "

poza tym nie lubię prowokacji a najbardziej tak oczywistych
nie lubię Cichopek
nie lubię jak Filmweb zamienia się w forum Onetu
i nie lubię nie lubieć tylu rzeczy naraz...

FW sie nie zmienia... juz sie zmienilo, niestety

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones