Katarzyna Cichopek

3,9
1 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Katarzyna Cichopek

Kontynuatorka znakomitej szkoły polskiego aktorstwa. Wpisy typu beztalencie uważam za denne prowokacje.

Jedna z najzdolniejszych antyaktorek powojennego kina grozy- nic nie umie, a dają jej zarobić.
Kontynuatorka znakomitej szkoły polskiego aktorstwa- to takie aktorstwo jak nasi piłkarze z Leo- do d.... Dużo szum, a efektów brak.

użytkownik usunięty
wojciech84

o przepraszam, napisanie, że Kasia nic nie umie to niegodziwość. proszę podać trzy nazwiska aktorek, które przewyższają w/w kunsztem aktorskim. czekam

Mrrrrau, Antonio! Odczuwam dreszcz emocji po Twej kunsztownej wypowiedzi. Wspaniała kompozycja słów w Twojej pierwszej wypowiedzi sprawiła, że prawie orgazmu dostałam. Jednakże muszę stwierdzić, iż zapodam te trzy nazwiska osób, o które tu tak bardzo, które w swej grze aktorskiej biją wspaniałą kasieńkę o głowę! Baa! Mogę podać nawet więcej, ale ponieważ chcę zachować umiar i nie robić Ci takiego smaku podam tylko trzy: Miley Cyrus, Paris Hilton, Edyta Herbuś. Klasyka! Światowej sławy gwiazdy. Prawdziwa energia.

użytkownik usunięty
JustFurious

Dziękuję za miłe słowa. Zawsze wierzyłem, że znajdzie się ktoś o guście tak wysublimowanym i poodobnym do mojego, ktoś kto jest tak jak jak koneserem sztuki przez wielkie SZ. Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, iż na Panteonie Kultury jest miejsce naszej wspaniałej Katarzyny Cichabąk (och, że tak mało już dziś tak znakomitych artystów....). Natomiast co do pań Cyrus, Hilton i Herbuś, na razie jestem na etapie studiowania historii kinematografii i teatrologii, gdzyż nie chciałbym wydawać zbyt pochopnych opinii. Pozdrawiam.

Muszę przyznać, że po dogłębnych rozważaniach nad Twoją ciekawą teorią, dotyczącą "naszej" młodej "aktorki", pragnę dodać, że Twoja wypowiedź mimo wszystko była bardzo niechlujna. Brakło mi tu wielu znakomitych argumentów potwierdzających fakt, że to nasza zdolna artystka. Oprócz tego pragnę dodać, że inicjały tej cnotliwej kobiety to: KC. W rozpowszechnianej dzisiaj kulturze masowej i w slangu młodzieżowym ogólnie przyjęto, że taki skrót może zawierać, że się tak wyrażę: aromat miłosny. To również musi być jakiś znak. Tyle talentu i miłości w tej kobiecie. Doprawdy, niedoceniona.

hahahaa, chcialam to negować, ale nie mogę się przestać śmiać, hahahahaah

Zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones